ViviComb – najnowsze rozwiązanie w starciu z łysieniem

ViviComb – najnowsze rozwiązanie w starciu z łysieniem

Pierwsze oznaki łysienia to dla sporej grupy mężczyzn koniec świata. Postępujące z dnia na dzień przerzedzenia skutecznie odbierają pewność siebie oraz sprawiają, że codzienne podstawowe czynności stają się trudnością, a myśli krążą wokół tego, jak ukryć problem. Dlatego tak wysoko oceniane są rozwiązania, które w prosty i szybki sposób pozwalają zablokować łysienie. Tak działa ViviComb. Niejeden specjalista od wypadania włosów laserowy grzebień uważa za numer jeden w walce z wypadaniem włosów. Czy słusznie?

Laserowa rewolucja

Producent nie obiecuje nam cudów. ViviComb nie jest przedstawiany jako magiczny produkt, co od razu wpływa na jego wiarygodne odbieranie. Jest raczej opisywany jako prosty i wygodny produkt umożliwiający pielęgnację skóry głowy w taki sposób, że pozwala stymulować porost włosów u dziewięciu na dziesięciu mężczyzn (na podstawie badań, przeprowadzonych u osób stosujących grzebień przez 26 tygodni, trzy razy dziennie, każdego dnia przez 15 minut).

ViviComb to przystępny produkt, wykorzystujący rewolucyjną metodę stymulacji porostu włosów: niskoenergetyczną wiązkę laserową LLLT, dostarczającą do skóry głowy energię w postaci fotonów światła. W ten sposób oddziałuje na włosy na dwóch płaszczyznach: przeciwdziała łysieniu oraz pobudza wzrost mieszków włosowych. To kompleksowe działanie wyróżnia ViviComb na tle konkurencji, a doświadczenie użytkowników potwierdza, że laserowy grzebień zwiększa ilość włosów na głowie, sprawiając, że fryzura staje się zdecydowanie gęstsza i po prostu lepiej się prezentuje.

Twój wybór, a nieunikniona rzeczywistość

Istnieją różne sposoby radzenia sobie z problemem. Niektórzy mężczyźni obserwując wzmożone wypadanie włosów stają się nerwowi, smutni oraz wycofani. Inni z problemu żartują, głośno się do niego przyznając i pokazując, że nie jest on dla nich bolesny.

Nie jest przy tym tajemnicą, że łatwiej poradzić sobie z łysieniem, jeśli problem ten jest naszym wyborem, a nie konsekwencją wyliczanki ze strony losu. Mając świadomość, że stanie się dokładnie to, czego my chcemy, mamy po prostu lepsze samopoczucie, pozostajemy dalej panami własnego wyglądu. ViviComb daje nam wybór, którego konsekwencje będą dla nas bardziej przyjazne, mimo wszystko, nawet jeśli zdecydujemy, że poddamy się temu, co przynosi nam rzeczywistość. Dzięki laserowemu grzebieniu nie musimy się już godzić na niedoskonałość. Mamy skuteczne rozwiązanie, które dostępne jest dla każdego i może służyć nam nie tylko przez miesiące, ale przez lata.

ViviComb: badania i ich rezultaty

To, że ViviComb jest promowany przez producenta jako propozycja skuteczna i bezpieczna, to jasne. Czy istnieją jednak rzetelne dowody na to, że tak rzeczywiście jest? Co ciekawe okazuje się, że laserowy grzebień zdobył wysokie noty w ocenie bardzo restrykcyjnie opiniującej produkty instytucji: FDA, czyli amerykańskiej Food and Drug Administration. Niezależne testy potwierdziły, że jest to produkt, który hamuje wypadanie włosów, a przy tym nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. W ten sposób potwierdza się fakt, że jest w 100% bezpieczny dla skóry głowy i włosów. Także w ocenie słynącej z wydawania różnych opinii instytucji.

Na drugim miejscu wiarygodnych przesłanek świadczących o tym, że ViviComb jest po prostu skuteczny stoją oczywiście liczne opinie zadowolonych użytkowników laserowego grzebienia. Procent ten jest bardzo wysoki, bowiem aż 93% osób, które stosowało ViviComb uznała, że to, co udało im się osiągnąć po ośmiu tygodniach, znacznie poprawiło ich samopoczucie. Już w tak krótkim czasie udało się potwierdzić, że ViviComb zahamował proces utraty włosów, wpłynął stymulująco na porost nowych kosmyków oraz poprawił ogólny stan skóry głowy, często zmniejszając przetłuszczanie się włosów czy łupież.

Dodatkowo ViviComb został wyprodukowany zgodnie z wymogami jakości ISO (posiada certyfikat), jak również sztandarami GMP i deklaracją zgodności CE.

Salon odnowy w domu

Nowoczesność ViviComb potwierdza również inny fakt: mianowicie dostępność laserowego urządzenia w domu, czyli w miejscu, w którym dotychczas można było korzystać wyłącznie z prostych rozwiązań na łysienie: szamponów, płynów, pianek, czy tabletek. Urządzenia wykorzystujące zaawansowane techniki laserowe dotychczas były wykorzystywane jedynie w profesjonalnych i często jednocześnie ekskluzywnych centrach medycznych, salonach odnowy, specjalistycznych klinikach. Dzisiaj w postaci bezpiecznego i prostego w użyciu ViviComb, dostępne są również do użytku w domu.

ViviComb jest zdecydowanie tańszy niż propozycje dostępne w salonach odnowy biologicznej. Dodatkowo jest to jednorazowy wydatek, który bardzo szybko się zwraca. Dzięki temu urządzeniu można zaoszczędzić pieniądze oraz uzyskać bardzo praktyczny gotowy produkt do użytku zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, walczące z różnego typu łysieniem. Wystarczy kilka minut dziennie, kilka razy w tygodniu. To ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i energii!