Revita – sprawdzamy skuteczność szamponu przeciwdziałającego wypadaniu włosów

Revita – sprawdzamy skuteczność szamponu przeciwdziałającego wypadaniu włosów

Revita to kosmetyki do pielęgnacji włosów i radzenia sobie z problemem ich nadmiernego wypadania. Doceniane w wielu kręgach oraz nagradzane ze względu na swoją niezawodną formułę oraz wygodny sposób aplikacji. Bez skutków ubocznych oraz bez kłopotliwego zaangażowania ze strony użytkowników. Dostępne w kilku polskich sklepach bezpośrednio od oficjalnych dystrybutorów.

Uniwersalne, wszechstronne działanie

Revita szampon na wypadanie włosów jest nabywany po to, by radzić sobie z problemem wypadania włosów oraz aktywizować ich ponowny wzrost. Takie jest podstawowe oczekiwanie klientów decydujących się na jego nabycie. Niejako jednak przy okazji Revita pomaga również w innych problemach. Preparat wykazuje bardzo pomocne w poprawie kondycji włosów działanie nawilżające, wzmacniające strukturę włosów, które często na całej długości są osłabione. Dzięki temu fryzura może odzyskać gładką, solidną konstrukcję i ponownie pięknie lśnić.

Revita dodatkowo przeciwdziała negatywnemu działaniu DHT, hormonu zaburzającego harmonię w skórze głowy oraz doprowadzającego do pogorszenia kondycji cebulek i w następstwie wypadania kolejnych włosów. Dodatkowo zawartość aminokwasów wzmacnia strukturę kosmyków, sprawiając, że stają się one gęściejsze i bardziej odporne na urazy z zewnątrz.

Revita szampon na wypadanie włosów – kto może używać?

Revita to sposób na łysienie, polecany zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Propozycja wprost z USA wykorzystywana w amerykańskich salonach SPA. Przez lata udoskonalana oraz dopracowywana także pod względem pojemności. Dzisiaj Revita dostępna jest w dwóch opakowaniach: mniejszym oraz bardziej ekonomicznym, mieszczącym aż jeden litr szamponu.

Parę słów o składzie

Revita to oryginalny skład, zamknięty w wygodnej w użyciu butelce. Nie znajdziemy drugiego takiego produktu, który wyróżniałby się podobnymi właściwościami. Podstawowy składnik to Apple Polyphenol, czyli inaczej procyjanidyna B2 oraz C1, która jako substancja pozyskiwana z jabłek pozwala zatrzymać łysienie w bardzo skuteczny i rewolucyjny sposób. W tym momencie należałoby zaznaczyć, że jej niewielka ilość może być pozyskiwana z wielu litrów soku, dlatego w domowych warunkach picie czy wcieranie soku z jabłek kompletnie mija się z celem. Dla jeszcze dokładniejszego zobrazowania sobie tej proporcji, należałoby zauważyć, że do uzyskania 100 gramów cennej substancji hamującej łysienie: procyjanindy potrzeba aż 20 000 litrów soku jabłkowego. Składnik ten ma przy tym tak doskonałe działanie, że jest porównywany z Minoxidylem, tak często wykorzystywanym w preparatach na łysienie, jednak w odróżnieniu od niego pozbawionym skutków ubocznych.

Po procyjanidach równie ważnym składnikiem są peptydy miedzi, wykazujące szerokie działanie przeciwzapalne oraz stymulujące porost włosów. Poprzez aktywizowanie mieszków włosowych pozwalają odbudować fryzurę. Dodatkowo peptydy miedzi umożliwiają szybkie gojenie się ran, które również często są przyczyną wypadania włosów. Stosowane szamponu Revita jest wskazane również ze względu na zawartość Ketaconazolu, czyli substancji o działaniu przeciwgrzybicznym, sprzyjającej wzrostowi włosów.

Technologia nanosomowa

Revitę jako szampon o działaniu miejscowym wyróżnia również technologia nanosomowa, którą ten preparat wykorzystuje. Poprzez zastosowanie specjalnych cząstek: nanosomów, szampon nie działa tylko powierzchniowo, ale przenosi cenne substancje w głąb skóry, dokładnie tam, gdzie są one najpotrzebniejsze i gdzie mogą zadziałać. Wybierając tę drogę walki z łysieniem uzyskuje się jeszcze jedną korzyść: preparat może działać nieprzerwanie przez kilka godzin, wpływając na komórki skóry oraz stymulując mieszki do porostu włosów oraz zachowania tych, które w normalnych warunkach nadmiernej utraty włosów wypadłyby przed czasem.

Revita w ten sposób chroni przed łysieniem przez kilkanaście godzin aż do momentu, gdy zdecydujemy się jej użyć ponownie. Działanie szamponu można dodatkowo zintensyfikować poprzez sięgnięcie po odżywkę do włosów Revita.COR, której skuteczność oparto na botanicznych komórkach macierzystych o działaniu podobnym do ludzkich komórek macierzystych. Ponadto dzięki wykorzystaniu tak zwanych mikrosfer, jej działanie jest 10-krotnie skuteczniejsze niż konkurencyjnych tego typu produktów.

Czy warto?

Zarówno szampon Revita, jak i odżywka Revita.COR dostępne są w ciągłej sprzedaży. Niezależne testy oraz recenzje produktów przygotowane przez osoby, które zdecydowały się stosować produkt udowadniają, że jest to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Dodatkowo wyróżniająca się tym, że została objęta 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, która w praktyce polega na tym, że każda osoba, która zdecydowała się wypróbować szampon lub odżywkę, a uzna, że nie spełniła jej oczekiwań, może ubiegać się o zwrot poniesionych środków poprzez wysyłkę pustego opakowania. Takie warunki sprawiają, że korzystając z propozycji, nic się nie traci a sam szampon Revita i odżywka zbierają bardzo pozytywne opinie.